Türk Pokeri ilk para yatırma bonusunu nasıl alırım?

Rapor et
Soru

Bu soru rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

Rapor et
İptal

Türk Pokeri ilk para yatırma bonusunu nasıl alırım?

Cevaplandı 0
Bets10 1 Cevap 1441 görüntüleme 0

Yazar Hakkında

Cevap ( 1 )

 1. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  Türk Pokeri ilk para yatırma bonus fırsatından yararlanmak için öncelikle Bets10 ana sayfasının sağ üst köşesinde bulunan “Hesabım” menüsü altındaki “Bonuslarım->Kullanılabilir Bonuslar” seçeneğini tıklamanız ve ilgili bonusun yanındaki “Bonusu Al” butonunu tıklamanız gerekmektedir. Bu şekilde bonus fırsatından yararlanmak için kampanyayı başlatmış olacaksınız.
  Bonus hesabınıza anında yansımayacaktır; öncelikle Türk Pokeri bölümünde yeterli miktarda poker puanı toplamanız gerekmektedir. Sizler Türk Pokeri oynadıkça, bonusunuzun çevrim şartı yerine gelecek ve 40 TL’lik parçalar halinde toplamda 200 TL’ye kadar ödenecektir. Ayrıca puan toplama şartının 120 gün içerisinde tamamlanması gerekmekte olduğunu da belirtmek isteriz.
  Sizler de bonus durumunuzu Hesabım>Bonuslar sayfasının alt tarafında bulunan aktif bonuslar kısmından takip edebilirsiniz. Matematiksel olarak bıraktığınız her 1 TL rake için 1 poker puanı kazanırsınız. Kazandığınız her 5 Poker Puanı 1 TL bonus çevrimi gerçekleştirir.
  Bir örnek vermek gerekir ise ; 200 TL Türk Pokeri Hoşgeldin Bonusunuzun tamamını kullanabilmeniz için bonusu aktif etmenizin ardından 120 gün içerisinde 1000 poker puanı toplamalısınız. Bu süre dahilinde örneğin 800 poker puanı topladıysanız 160 TL Bonus çekilebilir bakiye olarak hesabınıza geçecektir ve bonusunuzun geri kalan 40 TL’lik kısmı iptal olur. Kampanya hakkında detaylı bilgi için lütfen http://about.bets10.com/tr/200-tl-turk-pokeri-hosgeldin-bonusu/ linkini kontrol ediniz.

  En iyi cevap

Cevap bırak

Gözat

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>