Transfercard nedir, nasıl alabilirim?

Rapor et
Soru

Bu soru rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

Rapor et
İptal

Transfercard nedir, nasıl alabilirim?

Cevaplandı 0
Bets10 1 Cevap 2427 görüntüleme 0

Yazar Hakkında

Cevap ( 1 )

 1. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  Transfercard Bets10 tarafınca sunulmakta olan ve hesabınızdan çok kısa sürede para çekmenizi sağlayan bir para çekme metodur.
  Para çekme sayfanızın Visa/Mastercard/Transfercard bölümünde bulunan “Kart iste” kısmından edineceğiniz ATM kartınız ile para çekme işlemlerinizi en fazla 24 saat içinde tamamlayabilirsiniz. Kartınıza aktarılacak olan paranızı Transfercard ATM kartınız ile Türkiye veya yurt dışında dilediğiniz ATM’den tahsil etmeniz mümkündür.
  Transfercard ATM kartına sahip olabilmek için tek yapmanız gereken para çekme sayfanızdaki ilgili bölümden talep vermektir. Başvurunuz finans birimimiz tarafınca mümkün olan en kısa sürede kontrol edilecek ve 30 TL kart gönderim ücreti Bets10 hesap bakiyenizden kesilecektir.
  Kart talebi vermek için:
  1- Hesabım > Para Çekme sayfanızda VISA / MASTERCARD / TRANSFERCARD seçeneğine tıklayınız.
  2- Açılacak sayfadaki en alt kısımda bulunan Transfercared talep bölümünde “Kart İste” butonuna tıklayınız.
  3- Kart talep sayfasındaki formu doldurunuz. Kartınızın size sorunsuzca ulaşması için adresinizi hatasız ve tam olarak yazmanız gereklidir.
  NOT:Para çekme sayfanızı henüz aktive etmediyseniz kart talebi verebilmeniz için öncelikle hesap onay işleminiz tamamlamanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

  En iyi cevap

Cevap bırak

Gözat

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>