Transfercard ile para çekme limitleri ve masrafları nelerdir?

Rapor et
Soru

Bu soru rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

Rapor et
İptal

Transfercard ile para çekme limitleri ve masrafları nelerdir?

Cevaplandı 0
Bets10 1 Cevap 1804 görüntüleme 0

Yazar Hakkında

Cevap ( 1 )

 1. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  Transfercard ile Bets10 hesabınızda tek seferde çekebilieceğiniz tutar en az 100 TL dir.
  Bets10 hesabınızdaki para çekme talebiniz onaylandıktan sonra kartınızla ATM den çekimlerinizdeki masraf ve limitler ise aşağıdaki gibidir.
  Para Çekme Masrafı: 3.50 EUR
  Kartınızla herhangibir ATM’den yapacağınız her başarılı para çekme işlemde 3,5 EUR işlem ücreti kart bakiyenizden kesilmektedir. İşlem ücreti çektiğiniz miktardan bağımsız olup, başarılı çekim başına alınmaktadır. ÖNEMLİ NOT: Transfercard ile paranızı TL olarak çekerseniz, kur farkından dolayı bir takım masraflar daha alınabilmektedir.
  POS Masrafı : 1.50 EUR (Kartınızla yapacağınız alışveriş başına alınan masraf)
  Transfercard kartınızı alışverişlerinizin ödemesinde de kullanabilirsiniz. Kartınızı alışverişde kullanmanız halinde kartınızdan alışveriş tutarına ek olarak 1,5 EUR işlem ücreti kesilekcektir. İşlem ücreti alışveriş miktarınızdan bağımsız olup, pos ödemesi başına alınmaktadır.
  Günlük Harcama Toplam Limiti : 2500 EUR (Kartın günlük limiti 23:59:00’de sıfırlanmaktadır.)
  Kartınızla ATM’den çekebileceğiniz günlük bakiye toplamı en fazla 2500 EUR’dur. Günlük limitinizden daha fazla miktarda çekim yapmak istiyorsanız bir sonraki gün çekim yapmaya devam edebilirsiniz.
  *Belirtilen miktarlarda çekim yapabilmeniz için kartınız bakiyenizde ve çekim yapacağınız ATM’de yeterli miktarda para olması gerektiğini hatırlatmak isteriz. Kur değişiminden kaynaklı kayıp yaşamamak ve kartınızdaki bakiyeyi eksiksiz çekebilmeniz adına döviz çekimine izin veren ATM’lerden EUR olara olarak çekim yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

  En iyi cevap

Cevap bırak

Gözat

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>