Texas Poker’de sanal para ya da gerçek para ile nasıl oynarım?

Rapor et
Soru

Bu soru rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

Rapor et
İptal

Texas Poker’de sanal para ya da gerçek para ile nasıl oynarım?

Cevaplandı 0
Bets10 1 Cevap 1490 görüntüleme 0

Yazar Hakkında

Cevap ( 1 )

 1. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  Poker programımızda sağ üst köşede bakiyeler bölümüne tıkladığınızda bakiye seçeneklerini görebilirsiniz. Bu bölümde poker hesabınızda bulunan gerçek bakiye (gerçek para) ve bunun dışında oyun paranız (Oyun parası) görünmektedir. Gerçek para ile oyun oynamak için Bets10 hesabınıza para yatırıp daha sonra paranızı Bets10 hesabınızdan Poker hesabınıza aktarmanız gereklidir.
  Oyun para (sanal para) ile oyun oynamak için ise poker masalar bölümünde oyun seçenekleri altında “Free Play” seçmeniz ve “Free Play” altındaki masalarda oyun oynamanız gereklidir.
  Poker bölümünde öncelikle sistemi tanımanız amacıyla sanal para bölümünde oynamanızı tavsiye etmekteyiz. Daha sonra dilediğiniz zaman gerçek para ile oynanan oyunlarda şansınızı deneyebilirsiniz.
  “Sanal Para” masaları mavi ile gösterilmekte olup eğlencesine oyunlardır. Gerçek para ile oynamak için “Free Play” kısmındaki tiki kaldırıp size uygun oyun türlerinden masaları seçerek oyun oynayabilirsiniz.

  En iyi cevap

Cevap bırak

Gözat

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>