Texas Poker bonusum neden hesabıma geçmedi?

Rapor et
Soru

Bu soru rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

Rapor et
İptal

Texas Poker bonusum neden hesabıma geçmedi?

Cevaplandı 0
Bets10 1 Cevap 1328 görüntüleme 0

Yazar Hakkında

Cevap ( 1 )

 1. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  %100 poker para aktarma bonusunuzun hesabınıza geçebilmesi için öncelikle bonus çevrim şartlarını yerine getirmeniz gerekmektedir. Bonus şartlarını yerine getirdikten sonra bonusunuz Poker hesabınıza aktarılmış olacaktır. Bonus şartlarınızın ne durumda olduğunu her zaman için Poker programındaki “Hesabım” kısmındaki “Bonus Ayrıntılarımı Görüntüle” seçeneğinden kontrol edebilirsiniz.
  * İlk para aktarma bonusları, çevrim şartı tamamlandıkça 4 eşit ödemede Poker hesabınıza aktarılacaktır. Bonusunuzun çevrim şartını bonus aktif olduktan sonraki 60 gün içinde tamamlamanız gerekmektedir.
  * İlk para aktarma bonusu dışındaki bonus kampanyalarında almış olduğunuz bonuslar tek seferde ödenmekte olup, bonus miktarının poker hesabınıza yansıması için çevrim şartının tümünü yerine getirmeniz gerekmektedir. Bu bonusların çevrim şartını 30 gün içinde tamamlamanız gerekmektedir.

  En iyi cevap

Cevap bırak

Gözat

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>