Bets10 güvenilir mi?

Rapor et
Soru

Bu soru rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

Rapor et
İptal

Bets10 güvenilir mi?

Cevaplandı 0
Bets10 2 Cevap 4674 görüntüleme 0

Yazar Hakkında

Cevaplar ( 2 )

 1. bahisci

  Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  bets10 sitesinde güvenilirlik ile ilgili şu bilgilendirmeyi yapmış:

  Bets10, Malta üzerinden, kısa adı MGA olan “Malta Gaming Authority“ tarafından aldığı lisanslarla hizmet vermektedir. Sitemizin sahip olduğu lisansları görmek için, lütfen burayı tıklayınız.
  Bets10, yıllardır bu sektörde hizmet veren ve de bulunduğu sektörde öncü olan şirketlerden biridir. Bets10 olarak uzun yıllardır başarılı bir şekilde hizmet vermemizi, yüksek iş disiplinimize ve de müşteri memnuniyetini ilk sıraya koymamıza borçluyuz. Yüksek müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için, kullanıcılarımızın oyunlarımızdan en hızlı ve en güvenli şekilde yararlanmasını sağlamak her zaman ilk gayemiz olmuştur. Bunu sağlamak adına, kendi alanında en başarılı olan kurumlarla anlaşmış olup, kullanıcılarımıza daha iyisini vermek için her geçen gün çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Anlaşmalı olduğumuz kurumları görmek adına sayfamızı dilerseniz ziyaret edebilirsiniz.

  En iyi cevap
 2. Sosyal Bets

  Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  güvenilirdir. en güvenlisi hatta

Cevap bırak

Gözat

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>