Para yatırmadan oyunlarınızı deneyebilir miyim?

Rapor et
Soru

Bu soru rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

Rapor et
İptal

Para yatırmadan oyunlarınızı deneyebilir miyim?

Cevaplandı 0
Bets10 1 Cevap 1423 görüntüleme 0

Yazar Hakkında

Cevap ( 1 )

 1. pompaci

  Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  Casino’da “Sanal para ile oyna” butonuna tıklayarak, ister giriş yapmış, ister giriş yapmamış olun sanal para ile oyun oynayabilirsiniz. Böylelikle oyunlarımızın eğlencesine para yatırmadan da ulaşabilirsiniz! Oyunlarımızı ücretsiz demeniz için bir hesap açmanıza dahi gerek yoktur.

  Toplamda 10000 TL’lik (5.000€’luk) sanal para ile oynamaya başlayabilirsiniz. Eğer sanal paranız biterse, birkaç saat içinde bir 5.000 € daha otomatik olarak yeniden yüklenecektir. Sanal para yüklemenin herhangi bir limiti yoktur.
  Eğer sanal para ile oyun oynadığınız sırada, oyuna gerçek para ile devam etmek isterseniz, oyun ekranın sağ alt kısmında bulunan “HESAP AÇIN” kısmından hesap oluşturup oyunları paranızla oynamaya başlayabilirsiniz. Eğer zaten bir hesabınız varsa, oyun ekranın sağ alt kısmında “GERÇEK PARA İLE OYUN” butonuna tıklayarak gerçek para ile oyun moduna geçebilirsiniz.

  En iyi cevap

Cevap bırak

Gözat

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>