Para çekme talepleri neden red edilir?

Rapor et
Soru

Bu soru rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

Rapor et
İptal

Para çekme talepleri neden red edilir?

Cevaplandı 0
Bets10 1 Cevap 2348 görüntüleme 0

Yazar Hakkında

Cevap ( 1 )

 1. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  Para çekme talebiniz finans birimimiz tarafınca kontrol edildikten sonra aşağıda belirtilen durumlardan biri nedeniyle red edilebilmektedir. Yapılan kontroller ve işlem hakkında karar sitemizin lisansını sağlayan Malta Gaming Authority’nin belirlemiş olduğu kurallar dahilinde alınmakta olup sitemiz müşteri deneyiminde mükemmeliyeti hedeflemektedir.
  * Onaylanmadan üst üste para çekme talebi verilirse, finans birimi bu işlemleri iptal edebilir. Bu nedenle iptal olan işlemlerin ait olduğu hesaplara aşağıdaki şekilde eposta gönderilir: “Şartlar ve Koşullar” sözleşmesindeki 2.4.1 maddesi gereğince herhangi beklemede olan bir talebiniz onaylanmadan ikinci bir çekim yapabilmeniz ne yazık ki mümkün değildir.
  * Banka havalesi ile para çekme işlemlerinde, IBAN numaralarının yanlış yazıldığı finans birimi tarafından tespit edilirse bu işlemler iptal edilmektedir: “Banka havalesi ile çekim yapabilmeniz için hem TL hem de EURO hesaplarınızın olması ve bu iki hesaba ait IBAN numaralarını para çekme formunda hatasız olarak belirtmeniz gereklidir.
  * Banka havalesi ile para çeken kullanıcılarımızdan ekstra belge talep edilebilmektedir. Eğer IBAN bilgilerinin doğruluğunu teyit etmek için bir belge istendiyse, para çekme talepleri iptal edilecektir.
  * Bakiyenizi para çekme alt limitine ulaştırmak için para yatırmanız ve bu yatırdığınız tutarın %50 si ile oyun oynmadan para çekmeniz Bets10 “Şartlar ve Koşullar” gereği yasaktır: “Eğer para yatırma işlemi yaptıktan sonra, bir kullanıcı yatırdığı tutarın yarısı ile oyun oynamadan para çekme işlemi yaparsa, işlemi iptal edilecekir.
  * Zaman zaman finans birimi para çekmeye çalışan bir kullanıcımızın en güvenli ve en hızlı para çekebilmesi için yönlendirmelerde bulunabilir. Bu durumda finans birimi o kullanıcının var olan para çekme talebini iptal edip, doğru yöntemle çekim yapması için bilgilendirecektir.
  * Zaman zaman bir para çekme metoduna ait teknik bir sorun olabilmektedir. Bu tarz durumlarda o metotla geçici olarak para çekilememektedir. Eğer bir metotta teknik bir sorun varsa, işlemler finans birimi tarafından iptal edilip ve kullanıcılarımız bilgilendirilmektedir.
  * “Şartlar ve Koşullar” kısmında 2.3.2 nolu maddede belirtilen bir durumdan dolayı hesap bakiyeniz eksiye düştüyse ve de bekleyen bir para çekme talebiniz varsa, bu işleminiz finans birimi tarafından iptal edilecektir.

  En iyi cevap

Cevap bırak

Gözat

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>