Kredi kartı ile para yatırma hakkında bilinmesi gerekenler

Rapor et
Soru

Bu soru rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

Rapor et
İptal

Kredi kartı ile para yatırma hakkında bilinmesi gerekenler

Cevaplandı 0
Bets10 1 Cevap 2557 görüntüleme 0

Yazar Hakkında

Cevap ( 1 )

 1. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  1- Para yatırma işlemleriniz yurt dısı harcama niteliğindedir ve ekstrenize döviz olarak yansımaktadır. Başka bir ifade ile Bets10 hesabınıza yaptığınız TL para yatırma işlemi için kartınızdan ne kadar döviz çekiliyorsa, ekstrenizde görünen döviz miktarı da aynıdır. Ekstra bir miktar sizden alınmamaktadır.
  2- Kredi kartınız ile yapacağınız para yatırma işlemleriyle ilgili olarak ekstrenizde her defasında farklı isimler görünebilmektedir. İşlemin ekstrenize ne olarak yansıyacağı para yatırdıktan sonra karşınıza açılacak olan sayfada size belirtilecektir.
  3- İşlemler “Nakit Çekim” olarak değerlendirilebilir ve bankanız tarafından bu doğrultuda komisyon ve masraf uygulamasına dahil olabilir.
  4- İşlemleriniz tamamen bankanızın insiyatifine bağlı olarak taksitlendirme uygulamasına maruz kalabilmektedir.
  5-Bankanız yurtdışı işlemlerinizi geç muhasebeleştirebilmektedir. Örneğin 4 Nisan tarihinde yatırmış olduğunuz tutar 7 Nisan’da ekstrenize borç olarak yansıyabilmektedir. İşlemlerin gerçekleştirildiği tarihler, işlem açıklamaları içinde yer almaktadır.

  En iyi cevap

Cevap bırak

Gözat

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>