Belge gönderirken dikkat etmem gerekenler nelerdir?

Rapor et
Soru

Bu soru rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

Rapor et
İptal

Belge gönderirken dikkat etmem gerekenler nelerdir?

Cevaplandı 0
Bets10 1 Cevap 1420 görüntüleme 0

Yazar Hakkında

Cevap ( 1 )

 1. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  Hesap onay işlemleriniz mümkün olan en kısa sürede tamamlanması ve finansal işlemlerinize sorunsuz olarak devam edebilmeniz için onay belgelerinizi renkli, bütün olara, doğru formatta, okunaklı ve net bir biçimde iletmeniz gerekmektedir. Belgelerinizi iletirken aşağıda belirtilen noktalara dikkat ederseniz onay işlemi en geç 24 saat içerisinde tamamlanacaktır.

  İlettiğiniz belgelerin onaylanabilmesi için belgeleriniz belirli bir standart çerçevesi dahilinde olmalıdır. Aşağıdaki maddelerde hangi belgeyi nasıl iletmeniz gerektiği konusunda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz::
  * Renkli belge zorunluluğu: Siyah-beyaz fotokopi kabul edilmemektedir. İlgili belgenin resmini çekip veya renkli bir tarayıcı ile taratıp, tarafımıza gönderebilirsiniz.
  * Belge bütünlüğü: Gönderilen belgenin sadece bir kısmı görünüyorsa, ilgili belge kabul edilmeyecektir. Fotoğrafını çektiğiniz veya tarayıcı ile gönderdiğiniz belgenin tümü görünür ve okunaklı olmalıdır.
  1- Kimlik Kopyası
  Kimlik belgesi olarak geçerli olan belgeler : Şahsınıza ait nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport
  * Bu belgeleri gönderirken üzerinde yazan herhangi bir bilgiyi gizlememelisiniz. Belgenizim önlü arkalı kopyasını iletiniz.
  2- Kredi Kartı/Bankamatik (ATM) kartı Kopyası
  Para yatırmada kullandığınız kartın resmini gönderirken üzerinde bulunan bazı bilgilerini gizleyebilirsiniz. Örneğin, kartınızın arka yüzünde bulunan güvenlik numarasını (CVC kodu) kapatabilir veya kartınızın ön yüzdeki 16 haneli kredi kartı numaranızın ilk 12 hanesini de saklayabilirsiniz. Kartın üzerindeki isminizin ve kart numaranızın son 4 hanesinin görülmesi yeterli olmaktadır.
  3- Kredi Kartı Hesap Özet Kopyası (Kart ekstresi)
  Kart onay işleminizin tamamlanabilmesi için daha önce Bets10 hesabınıza para yatırmada kullandığınız kartınıza ait bir adet ekstre göndermeniz gerekmektedir. Göndereceğiniz ekstre, aşağıdaki özellikleri sağlamıyorsa, bu belgeniz kabul edilmeyecektir.
  * Kredi kart sahibi ismi görünmelidir.
  * Kredi kart numarası görünmelidir.
  * Kredi kartı bilgileri (limit, hesap kesim tarihi, dönem borcu vs.) görünmelidir.
  * Güncel ekstreniz elinizde mevcut değil ise bir önceki aya ait ekstrenizi gönderebilirsiniz.
  * Eğer para yatırdığınız kart bir bankamatik kartı ise; ekstre yerine kart numaralarınızın göründüğü bir adet ATM fişini veya bankanızdan alabileceğiniz Bets10 harcamanızı içeren hesap özetlerinizi gösteren bir belgeyi bize gönderebilirsiniz. İlettiğiniz bu belgelerde Bets10 harcamanız veya kart numarası bilgilerinden en az bir tanesi yer alması gerekmektedir.
  NOT 1: Kullandığınız kart eğer sanal kart ise bu durumda sanal kartınızın bağlı olduğu ana kartın ya da hesabın ekstersini/hesap özetini göndermeniz gereklidir. Bu belgede sanal kart harcamalarınızın yer alması gerekmektedir.
  NOT 2: Ekstrenizde güncel adres bilgileriniz yer alıyorsa ayrıca adres belgesi göndermenize gerek yoktur.
  4- Adres Gösteren Bir Belge
  Adres belgesi için geçerli olan belgeler : Adınıza ait bir fatura (telefon, elektrik, su, internet vs.), kredi kartı ekstresi veya ikametgah.
  BU KONUDA DİKKAT EDİLECEK DİĞER NOKTALAR:
  * Word veya excel dökümanı halindeki belgeleri ne yazık ki kabul edememekteyiz. Lütfen ekstrenizi bankanızın size gonderdigi sekilde, pdf veya jpeg formatinda ve mailinize ek olarak bize gonderiniz.
  * Slayt show olarak gönderilen görüntüler (Power Point dosyaları) kabul edilmemektedir.
  * Bu belgeleri göndermenizin en kolay yolu, belgelerinizin fotoğrafını çekip bize e-posta yoluyla göndermenizdir. Eğer böyle bir imkan yoksa ikinci kolay yöntem, bu belgeleri bir scanner (tarayıcı) vasıtasıyla taratarak yine e-posta yoluyla bize ulaştırmanızdır. Eğer tarayıcınız yok ise bu hizmeti herhangi bir internet kafeden temin edebilirsiniz. Bu belgeleri bize gönderirken, belgelerinizin okunaklı olmasına dikkat ediniz.
  İlgili belgeleri eposta ile belge@bets10.com adresine gönderebilirsiniz. Belge kontrolleri 24 saat içinde tamamlanarak tarafınıza e-posta yoluyla dönüş yapılacaktır.
  ÖNEMLİ NOT: Finans birimimiz , gerek görmesi halinde, tarafınızdan farklı belgeler isteme hakkını saklı tutmaktadır.

  En iyi cevap

Cevap bırak

Gözat

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>